(VDV) Vampíří detektivní vévodkyně - prolog a úvodík

29. prosince 2014 v 21:52 | Lina-Ayasa
Rozhodla sem se že vám dám přečíst prolog k Vampíří detektivní vévodkyně.


Vampíří (detektivní) Vévodkyně
[VDV]
V dávné divné době, upíři, vlci, elfové, víly, žily ve své dimenzy. V této dimenzy byly pro království prvorozené díky, jako zlatý důl. Když se narodila dívka poprvé tak to bylo nejlepší. Dívky znamenaly že se spojí dvě a více zemí.malý prolog:
Procházela se zahradou, kde byl slyšel šplouhání vody, byla poblíš fontány, všude se ozíval smích jejího syna a dětí jedné služebné, tedy známé a přítelkyně Vévodkyně a Vévody. Vénodkyně Joselin z Georgie seděla na zahradní houpačce a hladila si svoje velké bříško. Její synek, Valentain, k ní přišel, bylo mu 9 let, jeho vlasy krátké byly hnědé a oči měl stějně modré jako on ale i jeho matka i otec, hnědé kalhoty, bílou halenu, hnědý kabát a boty, takové vzněšenější oblečení. Vedle Valentaina se objevil jeho kamarád Jace, sice o půl roku starší, ale byl stejně vysoký, měl prostější oblečení, dlouhé hnědé ušpiněné kalhoty, obyčenou košili, obyčejný kabát a čepici na hlavě, takové prostější oblečení.
"Mami, mohly by jse si z kuchyně vzít koláče, pro nás i pro ostatní?" zeptal se Valentain své matky, které od rána bolelo v kříži.
"Valentaine. Buď tak laskav a zavolej tatínka." požádala Joselin svého syna.
"Ano." kývl Valentain. Sundal si boty z nohou a běžel, zahranou, po několika schodech do sídla a chodbami do otcovi kanceláře.
"Tatí. Tatí!" Valentain vběhl do kaneláře vévody, tedy i svého otce.
"Valentaine. Co pak se děje?" zeptal se otec, George, svého syna.
"Tatí mamince se něco děje." řekl udýchaně Valentain.
"Charlesi zavolejte doktora!!" voval a pomalu běžel ke své manželce do zahrady, ale u vchodu do zahrady slyšel křik a naříkání. Služebné pomáhaly vévodkyni do její ložnice, Vévodkyně začala pomalu rodit. George chytl svoji ženu za ruku a pomohl služebným.
"Georgi slib mi jestli by tohle nepřežila, že se o naše děti postaráš." ptala se Joselin.
"Neboj postarám. Ale ty nezemřeš." usmál se na ni. Doktor tu byl hned. George držel svojí ženu za ruku když rodila jeho druhé dítě.
"Tlačte už vidim hlavičku." Vévodkyni se ulevilo když bylo miminko venku. Najednou začala znova tlačit.
"Vim že tam je ještě druhé." řekla ztěžka Vévodkyně. A dýchala z hluboka. Doktor na Vévodkyni dával pozor. A na svět přišlo dašlí miminko.
"Obě holčičky." služebné holčičky omyly, oblíkly, zabalili a daly k matce.
"Moje malé holčičky."
"Joselin jak je pojmenujem?" zeptal se George.
"Pane nechci být naobtíž ale..." doktor přejížděl palcem o ukazováček.
"Charlesi dej mu jeden měšec." rozhodl vévoda, charles dal doktorvi měše zlata a odešel.
"Co kdyby ta první byla Isabella." Vévoda si vzal do nráuče prvorozenou dcerušku.
"A ta druhá bude Liliana."

po roce se Vévodkyně procházela zahradou, její syn, Valentain vyrostl do 15-cti letého muže, jejím dcerám bylo kolem pěti let. Bella byla starší a Lily mladší. Lily i Bella začali utíkat před svím bratrem. Joselin s Valentainem běželi za holčičkama a pokoušeli se je chytit. Len, zkráceně Valentain, chytl obě svoje sestřičky, a najednou zazněl výstřel. Len svoje sestřičky vzal do náruče a utíkal s nimi do sídla. Vykoukl viděl jak jeho matka je na zemi. Hned se u ní objevil a chytl jí za ruku
"Lene, postarejte se s Georgem o Bellu a Lily. Jsou pro mě všechno." řekla naposledy Vévodkyně, v tu ránu začalo pršet. Len, své matce zavřel oči.


V tomto příběhu pude o dcery, Isabellu a Lilianu, a syna, Valentaina(Lena), Vévody George z Georgie, které jsou jako upíří špioni nasazené v lidském světě. Ale také budou řešit pár záhad ve světě upírů, vlků, víl, kouzelníků a elfů, kde bude hodně záhad. Mohou cestovat v čase, po všech dimenzí, ani ne za minutu, mají přenášení zařízení, jsou to prsteny, Len má prsten s modrým kamenem, Bella s rudým kamenekm a Lily se smaragdově zeleným kamenek. Ale jednu záhadu pořád řeší, když mají čas, kdo zabil jejich matku. Len, Bella i Lily se snaží toho padoucha dopadnout. První důkaz, střela, která byla vyjmutá z těla Vévodkyně. Příběh začíná v obyčejném světě lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama