The sims 3 - hra

7. ledna 2015 v 13:20 | Lina-Ayasa
Čauky, Svátek má Vilma, všechno nej!
Rozhodla sem se že vám napíšu něco o hře "The sims3", sice ji hraju asi od pátku, 2.01.2014 02.01.2015. Budu si muset zvyknout na nové datum v roce.

No jdeme zpět ke hře. nejdřív sem si chtěla koupit "The Sims4", ale četla sem fakt "hezký" recenze na jedné stránce. všichni si stěžovali na grafiku, cestování a jiné věci. Musim přiznat že v trojce (Budu psát jenom čísla dílů vypisovat celý je takové složité) je cestování mnohem lepší jak kdy jindy, a myslim že bude, můžete cestovat pěšky, na kole, autem nebo taxíkem. Výhoda je že si můžete zvolit, u siminky nebo u simíka, oblíbenou barvu, jídlo a hudbu.


Další výhoda je že si můžete zvolit, ve vlasech, jakou barvu budou mít konečky, kořínky, melír a základní vlasy, barvu. Pak barva pokožky, pleťová, modrá, zelená, růžová a dál nevim. Nejvíc mě baví dávat oblečení jednu barvu nebo nějaké ty motivy, na trička či jiné oblečení, jako je fialová, nebo černo-červený motiv. Doplňky nemají chybu, hodinky, brýle, náramky, náušnice. Ale nevýhoda je v tom že je všeho málo, vlasy, oblečení doplňky, pozemky, přidávat nejdou, jenom jde ubírat na rodinách, což se mi jednou taky povede. To bylo k oblečení a vzhledu.

Ještě u vytvoření simíka si můžete zvolit jaký bude, vegetarián, miluje přírodu, šetrný, anti-počítač, nebo jestli bude zlý, flirtující, rodinný typ, nesnáší děti atd.

Jdeme na pozemky, buď je máte prázdné, nebo máte na některých už postaveno. výhoda je v tom že si můžete rozhodnout jestli chcete pozemky jako obytný nebo jako že si tam postavíte obchod, což sem ještě nezkoušela.

Dále jsou domy, výhoda je v tom že si postavíte dům a je malý. Ne žádné bourání, jenom vezmeme stěnu, roztáhneme kam chceme a místnost se tím zvětší, nebo když je dům moc velký tak ho jednoduše zmenšíte tím jak jste ho zvětšili. *Zaposlouchá se do hudby*(Na konci článku bude song), další výhoda je že si dům můžete postavit na šikmo, bez ohledu na nábytek, o tom se taky zmíním, prostě dům na šikmo. Další, furt další nebo dále já sem prostě hrozná. prostě, chcete podlahu nanést najednou, jedním kliknutím, není problém ani u omítky to jde taky jedním klikem.

Nábytek, ten si prostě dáte buď rovně nebo na šikmo, v tom je výhoda šikmého domu. Jako u všeho si můžete zvolit libovolnou barvu nábytku.

Nevim jak to je u čtyřky, ale vážně, když sem četla recenze, což mě odradilo na 70%, a pak v TESCU za tu cenu, nejdřív to stálo 1200,- pak to slevnili na 999,- a pak to zdražili na 1100,- asi nevi, což mě odradilo úplně, i moje máma kroutila očima jak to můžou za dva dny zdražit. jo i ta stovka by mě rozhodila. a přitom třojka byla o polovičku levnější, takže nějákých 450, ba ne našla sem účet 419 stál třetí díl. no tak jako neberte za takhle krásnou cenu. (když se vrátím k tomu zdražení za dva dny. Tak je to horší jak s benzínem. Jo já vím blbí přirovnání ale je to pravda. I benzín je u nám na Rakovnicku levnější, třeba v raku stojí benzí 30,90 a u nás, ve vedleší vesnici, 27,50. Tak to je sakra velkej rozdíl. jo jedna benzínka ve městě a druhá na vesnici, ale je do velký rozdíl.) Ale to sem odbočila a hodně.Moje siminka :3
to je hned na začátku, udělala sem jí tedy vlasy, hnědo-černý základ vlasů, tyrkysové melíry, modré kořínky a červené konečky. KRÁSA. To je výhoda vlasů.

Vlasy stejný ale oči jsou jiné.


A tady je moje Elynor už celková. to jsou společenské šaty nebo každodenní? Já sem to zapoměla. sorry.


Za tudobu co píšu článek sem stihla poslechnout dvě pínčky, tu první sem si poslechla asi třikrát. a tu po tím jendou.
Jinak novinky v článkách budou takové, hned na úvod vás pozdravým to je logické, a na druhý konec prního řádku npíšu kdo má svátek. A na konec článku napíšu kontakty na mě. Kdyby jste mi někdo psal a já sem se vám hned neozvala, tak nezoufejte, buď mám hodně práce, nebo sem ve škole, nebo neni připojení k netu, dělám úkoly atd., já odepíšu.

Vaše Lina-Ayasa.


Kontakty:
Mail: Lina-Ayasa@seznam.cz
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007590996260
ASK: http://ask.fm/ayasalina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama