Otázky z ask.fm #2

18. února 2015 v 12:12 | Lina-Ayasa |  Psací dny aneb když se nudím

Ahoj lidičky,

  • dneska se vám hlasím z pohohlí své postele. Jak podle obrázku můžete vidět onemocněla jsem. A co dělám? Dívám se na filmy(Vampírská Akademie, Zlodějka knih, Želvy ninja(2014), Sherlock Holmes, Sherlock Holmes-hra stínů), seriály(Anime-Král šamanů, dramatickal murder atd.. Hrané(normální)-Arabela, Arabela se vrací, "My boss, My hero"(proč do uvozovek? protože My boss, my hero je celý název Japonského hraného seriálu).) a hraju hry(TS3) (Objednej si simíka či siminku).Tenhle týden měla vyjít recenze na anime. Ale posunula jsem to na další týden.
  • Nejprve tu máme pár otázek z ask.fm, měly být už minulý měsíc, ale já mám děravou palici :-/ mno. Ale to nevadí a ti co mi psali se moc omlouvám.

Tak se vrhnem na otázky z ask.fm. Byly sice jenom tři, ale to nevadí.

máš rada komixy?
moc ne, čtu jenom nějaké. třeba v časopisu Bravo, tam je komix, (J)elita, na pokračování. Já spíž raději mangu nebo (obyčejné) fantasy knížky


Bude nějaká další recenze na filmy či anime filmy anebo na anime(serial) nebo na seriál(hraný)? moc by mě to potěšilo. tře Hraný film Kuroshitsuji. Margareta
Margaret,
chystám recenzi jednoho hraného anime filmu, možná ho znáš možná taky ne. Taky se můžeš těšit na další recenze. Sice nevim kdy to bude, ale tenhle rok určitě.
Lina


teď jsem koukala na tvůj blog. je moc krásný, sice jsou i hezčí, ale ty ho máš taky hezký. budou zase nějaké fotky z The Sims3? je to nádhera! Kelly
Óó, děkuji za pochvalu blogu, moc mě to těší. Fotky z The sims3 budou a nové a možná i hezčí. :)


  • Všechny otázay byli položeny minulí měsíc, recenze na anime (hraný) film vyšla (Zde)
  • Můžete mi pokládat další otázky. (ASK.FM)
  • Možná jste si všimli, článek sem zařadila do rubriky "Psací dny aneb když se nudím" to je z toho důvodů že mě o tak napadlo, a navíc i mozek nefunguje jak má, to víte teploty, rýma, kašel, k tomu bolení v krku, nespavost, bolení celého těla.
  • Ale to sem odbočila. Co vy, někteří asi máte jarní prázdniny, já má výhodu, mám je první nebo druý týden v březnu. Ale zase bych je chtěla dřív. asi se ptáte, nebo i když se neptáte, kde bydlím, tak vám řeknu že, ve Středočeském kraji, v Rakoncikém kraji, v Nesuchyni. Jo já vim takový zapadákov. ale moc ne, máme ve vesnici hotel Lions, vlastního stejný majitel jako majitel Lvíčka(to je zábavní koutek pro děti, vim to protže ze základky tam jezdili děcka z prvního stupně) v Praze.
  • Jak jste prožili pátek 13? já suprově, ve škole jsme měli valentýnské představení, které bylo úchvatné. a koupila jsem si los, vyhrála jsem 50 kč, tak sem si koupila stejný los za 50 kč a vyhrála jsem zase 50 kč. Tomu se říká štěstí na losy. Ale já mám Pátek 13 do soboty(14.2) To jsem dopadla.
  • Dneska by to bylo asi všechno. Ti co mají prázdniny tak si je užijte.

Vaše Lina-Ayasa


Kontakty:
Mail: Lina-Ayasa@seznam.cz
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007590996260

ASK: http://ask.fm/ayasalina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama