Červen 2015

Zelená přináší štěstí

27. června 2015 v 12:27 | Lina-Ayasa

Ahojky lidičky,

  • za prvé bych se vám chtěla omluvit za neaktivitu tento týden, asi někteří víte co to je mít rýmu, kašel a horečky. Co jinak vysvědčení? u mě docela v pohodě. prolezla jsem do dalšího ročníku! hurá!
  • za druhé nevim co mám vydávat tak je tady jeden příběh, je starý asi rok, možná dva roky. no on to není příběh ale jednorázové příběhy v jednom. ale dám to pod jednorázovky.

Zelená přináší štěstí


Žila jedna dívka, Ariadne, na střední byla v jedné partě dívek, bylo jich dohromady 8, každá dívka si vzala jednu barvu, byly na výběr, modré, červená, zelená, žlutá, černá, bílá, hnědá a šedá. Na Ari zbyla jenom zelená barva, moc ji ráda neměla, ale od tý střední má přítele který hraje karty, Ari nosí na jeho hrací soitěže zelené šaty, na ramínkách, do půly stehen se skládnými volánky a zelené boty na jehle kolem 10cm vysokém. Na tu zelenou barvu si pomalu zvykala, po nějáké době, asi po deseti měsících, zjistila že jí zelená přináší štěstí ale i její kamarádů který hráli jen tak katry, ale když na toho člověka myslí ona.

Gomen, gomenasai! (Pardon, omlouvám se!)

18. června 2015 v 11:10 | Lina-Ayasa
Ahojky lidičky,

Hehe, asi se divíte že se ozvívám týdnu neaktiviky, mám na tu jednu výmluvu, někteří z vás tomu i uvěří, byla jsem na praxy, dva týdny, od 1.06. - 12.06. když jsem přišla domu byla jsem ráda, že jsem si psala zprávu z praxe a pak jsem si lehla a odpočívala. nělteří si říkáte to jsi mohla odpočívat a něco u toho dělat, ale ono to u toho nešlo. Tak se vám ozívám až teď, promiťě. Bohužel s Upířím přběhem jsem trochu zamenřela. když už tak možná bude vycházet o prázdniny, nebo to vydám jak to mám napsaný a opravovat to nebudu. no mám tu takové kraťoučké povídání něco jako "mini příběh", napsala sjem ho v květnu, na mobilu a ve škole(jak o přestávky, tak o hodiny xD ).


18. - 20. 05. 2015

To bylo když , byli na dením pořádku popravy vybranýchlidí z ŘÍMSKO-KATLICKÉ církve. Jedna dívka, Mia, byla z této církce a bohužel byla jednoho dne vybrána. Kolek jejích klepavých rukou a na nohou ji vojáci dali okovy, ruce je jí tak klepaly až bylo slyšet cinkání okovů, to vojáky nejvice znervózňovalo. Nemohly koukat na tu tvář která je napůl smířená s tím že nebude mezi nimi, oni dva ji znaly, krásnou usměvavou dívku, ale teď bya smutná a špinavá od hlíny. Na to se vážně dívat nemohli, okovy ji sundali a tajně ji vedli tajným tunelem kde byl východ, ale muselo by se plavat. Ale na loďce privesloval Miin kamarád, Jace, a ateistiké církve. Mia překvapeně koukala co se to děje vojáci ohlásili katovi že Mia náhle zemřela a že její tělo hodili svázané do jezera. Poté so ce Jace s Miou ukryli v tajné jeskyni uprostřed lesa, se Jace rozhodl že Mie ukáže, co je doopravdy zač. Urovna bylo zataženo, sluníčko skoro neprosvítolo mezi zataženýmy mraky. Mia si myslela že jí Jace ukáže tajný vchod do tajného světa, byla nadšená z napřirozena a tajemna. Oba šli na nejvyžší bod na hoře. Jace se Mii zeptal jestli udrží to nejtajnější tajemství ze všech. Řekla mu že udrží to tajemství až do hrobu. Jace šel do slunečního svitu, tak se nic nestalo, ale když si sundal prsten tak se jeho pokožka začala třpytit a začala rudnou navzájem, Jace si zase prsten nasadil a šel k Mie, ale ta před ním couvla o jeden krok, začala se bát. Jace Miu ujistil že se ho nemusí bát a že jí nic neudělá, taky jí řekl že ji buď, musí zabít nebo, proměnit na upíra. Musí si vybrat, jinak zabijou jeho tak i ji. Mia začala přemýšlet, buď s ním bude žít navždy, nebo je zabijou oba...Ještě jednou se moc omlouvám a pokusim se svoji chybu napravit. doufám že se mi podaří kapitolka upířího příběhu upravit a vydat. pěkný zbytek školy a doufám že se těšíte n letní prázdniny jako já.

Lina-Ayasa.

Inzerát(Od Christiny)

3. června 2015 v 9:48 | Lina-Ayasa |  rubrika Christiny

Ahoj čtenáři,

dneska je tu jeden inzerát. Jedná se o inzerát na focení.