Zelená přináší štěstí

27. června 2015 v 12:27 | Lina-Ayasa

Ahojky lidičky,

  • za prvé bych se vám chtěla omluvit za neaktivitu tento týden, asi někteří víte co to je mít rýmu, kašel a horečky. Co jinak vysvědčení? u mě docela v pohodě. prolezla jsem do dalšího ročníku! hurá!
  • za druhé nevim co mám vydávat tak je tady jeden příběh, je starý asi rok, možná dva roky. no on to není příběh ale jednorázové příběhy v jednom. ale dám to pod jednorázovky.

Zelená přináší štěstí


Žila jedna dívka, Ariadne, na střední byla v jedné partě dívek, bylo jich dohromady 8, každá dívka si vzala jednu barvu, byly na výběr, modré, červená, zelená, žlutá, černá, bílá, hnědá a šedá. Na Ari zbyla jenom zelená barva, moc ji ráda neměla, ale od tý střední má přítele který hraje karty, Ari nosí na jeho hrací soitěže zelené šaty, na ramínkách, do půly stehen se skládnými volánky a zelené boty na jehle kolem 10cm vysokém. Na tu zelenou barvu si pomalu zvykala, po nějáké době, asi po deseti měsících, zjistila že jí zelená přináší štěstí ale i její kamarádů který hráli jen tak katry, ale když na toho člověka myslí ona."Ari dneska mám další hraní pudeš nebo ne?" byl na ní milí, v soukromí, před rodinou nebo když u nich byly známí nejelpší kamarádi, niják ji neubližoval jenom nadával sprosté nadávky, před bulvárem.

"Pudu." odpověděla a usmála se, její oči zářili zeleně a vlasy měla hnědé a sepnuté zelenu gumičkou. Na sobě má zelení tílko a zelené volné tepláky a na nohou zelené chundelaté pantofle. Byl měla zeleno bílí. To byla jedinákombinace, která se k ní hodila.

"Ari chci abys si vzala jiné šaty než zelené. Je to hrozné bulvár už o tobě píše že nemáš nic jiného nemáš než zelené šaty. Koupil sem ti krásné rudé šaty." naléhal na ní. Ano, měla šatník plný různých barevných oděvů, ale ty si brala na sebe jenom ve chvíli kdy jí bylo špatně nebo jí bylo smutn po jejím bratrovy, který nemohl chodit.

"Chceš mít štěstí?" zeptala se, v jejím hlase byl slyšet smutek. Přešel k ní, jeho vlasy byli černé barvy, oči měl tmavé barvy jako má wasabi.

"Ari štěstí není v zelené barvě. Ale tady..." přiložil prsty na spánek.

"A tady.." jednou rukou vjel pod tričkou a druhou si jí přidržel za bok.

"Ne! Sousuke!" okřikla ho. Nechtěla to, ne od něj, bylo to do něj hnusné, drsné a bolestné.

"Proč ne?" zeptal se, povitáhl obočí a ušklíbl se. Sousuke Ariadnin prs pustil ale pevně stikl zadek.


"Mohl sis to odpustit." pokárala ho, seděla na kraji postele, přes prsa měla hozený župan. Stoupla si, oblíkla si župan a šla do koupelny, vzala si z jednh paltíčka prášek a spolkla ho.

"Ty berš prášky "po"?" vytrhl jí platíčko z ruky, byly to pilulky po pohlavním styku. Nehctěla otěhotnět, ne sním.

"Ty dobře váš že děti mít nemůžu." hodil prášky do koše.

"Ale nikdy nevíš. Dneska se připrav na to že prohraješ proti mně!" řekla mi do obličeje a šla se převlíknout, vzala si na sebe zelené šaty, vlasy si ozdobila jenom ozdobnou sponkou, lehounce se namalovala, nazula si zelené boty na podpadku a mohla jít. V chodbě hodila na seme ještě zelený svetřík a teď mohla jít. Došla do kasina kde se mělo hrát.

"Rine nemohla bych dneska hrát místo tebe?" zeptala se Ari svého dávného kámoše na střední.

"Víš co. Ty budeš moje pomocní ruka." usmál se na ní muž s nachovími vlasy a červenýma očima. Rin je taky kamarád ze střední.

"Pomocná ruka?" podivila se Ari.

"Budeš mi pomáhat, když budu v koncích." usmál se Rin. Na Ari byl jiný, byl milí, hodný, vždy jí pomohl, od Souskeho byl opačné povahy.

"Což budeš hned na začátku." usmála se na něj mile, nemyslela to ve zlém.

"Hele co kdyby sis-?"

"Jinou barvu jak Zelenou na sebe nevezmu!" přeušila ho.

"Já myslel tmavší zelenou. Tyhle šaty nosíš už rok." Rin nabýdl Ari rámě, ta ho přijala, Rin odvedl Ari kde byla jeho sestra, Gou, ta Vybrala Air šaty.


Večer nastal. V kasinu bylo hodně lidí i hráčů. Hrálo se o hodně peněz, kolem 1,000,000$, kolem oválného pocrového stolu si sedlo kolem osmi hráčů, z toho šest byli kamarády ze střední, mezi nimi Sousuke s Rinem, zývající čtyři muži, Haruka, Makoto, Nagisa s Reiem a podlení dva hráči byly dívky. Z jedné strany Rina seděla kamarádka jeho sestry, z druhé strany byl Nagisa. Kolem stolu posedali hráči. Ari si sedla do první řady nejblíž k Rinovi. Hráli asi hodinu a Rin byl skroro v koncích.

"Změna hráče!" oznámil Rin.

"Kdo pude místo vás hrát?" zeptal se rozdavač karet a taky co stál v čele stolu.

"Ari." zavolal Rin. Ari přešla ke stolu sedal si místo Rina, Sousuke koukal na Ari jak má na sobě tmavší zelené šaty s černým lemováním. Ari hrálo místo Rina aždo konce hry, tady vyhráli. Ari šla s Rinem k měnu domu.

"Rine váně tě s tim nechci otravovat. Ale já se domu vrátit nemůžu." Rin Ari vzal kolem ramen a ovedl ji do bytu, měl dvě patra, v prvním patře je obývák s kuchyní jídelnou a první koupelnou, v patře druhá koupelna, Rinova ložnie a pokoj pro hosta.

"Moc ti děkuju žetu můžu přespat." Umála se Ari. Ari os Sousukejo odstěhovala, vzala si potřebné věci a odstěhovala se k Rinovi

po deseti měsících, Sousuke a jeho nový přítelkyně potkali Ari s Rinem. Rin zůstal stejný, ari si zkrátila vlasy na micado a je v devátém měsíci těhotenství. Sousukeho přítelkyně se s ním v parku rozešla. Sousuke se střetli s Rinem a Ari v malém parčíku u fontány.

"Ari.." zašeptal Sousuke. Nikdy jí nevidět tahle spokojenou, jenom zářila štěstím láskou a spokojeností.

"Ahoj Sousuke." usmála se Ari, držela se Rinova rámě, aby se jí něco nestalo.

"Jak je vidět ta zelená vážně přináší štěstí.." zašeptal a odešel. Ari jenom překvapivě zamrkala.


"Takovýhle Sousuke nikdy nebyl." řekl Rin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama