Červenec 2015

Menší dovolená - popis postav do nového příběhu :-)

31. července 2015 v 11:14 | Lina-Ayasa |  Oznámení
Hojky, lidičky.

takže jak napovídá napis, na dva týdny budu mít volno. no, jak bych to řekla, chci si dva týdny odpočinout od blogu. takže od 3.08. do 16.08. bude mít blog pauzu. takže nebude nic vycházet. ale ten další týden vyjde nový příběh. jo začala jsem s menším psaním dalšího příběhu. a jinak tu mám jeden průšvih, stratila jsem Upíří příběh z PC. takže se obávám že as příběh nebude.. je mi to líto. ale on bude jiný příběh. a tady jsou popisy postav do toho příběhu:

11. Kapitola: Návrat domů nepřipadá v ůvahu

27. července 2015 v 12:13 | Lina-Ayasa |  U.P 1.řada
11. Kapitola: Návrat domů nepřipadá v ůvahu

Probudila jsem se v postely ale Gaara nikde. "Dobré ránko." "Dobré." Gaara mi přinesl snídani do postele. "Jestli mě budeš takhle rozmazlovat tak mě budeš nosit i do školy." "To by mi navadilo." "Kate! Návštěva!" Nahoru přišel Raf. Gaara si stoupl předemě a podalmi župam. Rychle jsem ho na sebe hodila. "Nejdřív klepej. Pak vstup." "Fajn ale to bude platit i pro Gaaru." "Jenom závidíš!" Řekla jsem mu radostně. "Jo, závidim. Přišel to brácha a tvoje ségra a taky...."

10.Kapitola: návrat domů a hrozná zpráva.

22. července 2015 v 9:09 | Lina-Ayasa |  U.P 1.řada
10.Kapitola: návrat domů a hrozná zpráva.
Ráno jsem vstávala poslední. Zbalyli jsme si věci. Bella na recepci zaplatila a hurá na letiště. Gaara sedí vedle mě vedle Gaary, Bella. Sedělo se ve třech. Sasuke a Kris seděly jinde. Naletišti se Sasuke rozdělil. Šel pryč. Cítím další upíry. Bella zavolala Leimu aby pro nás přijel. Když pro nás přijel tak se divil že je Kris snáma.

9. Kapitola: Zachránci

13. července 2015 v 11:06 | Lina-Ayasa |  U.P 1.řada
9. Kapitola: Zachránci
Celou dobu mě mučil. Mám rány všude. I na duši. Moje tričko musí vypadat hrozně od krve. Alespoň toho nechal. Jak mohl Irmu zabít. Otevřeli se dveře. "Ne. Prosim už ne." "Neboj to jsme my. A v noci tě spálit nemůže. A máš tu kamarády. Ptají se po tobě v celim městě. Ubytovaly se v hotelu Rural Salvia." Rozvázaly mi ruce. Jeden z nich mi vyléčil oči. "Jak víte kde jsou." "Kris vidí budoucnost." "Dane." "Já ji vezmu." Vzal mě do náručí a běžely. Ale až venku se to zvrtlo. "Stujte!"


8.Kapitola: Únos

7. července 2015 v 12:03 | Lina-Ayasa |  U.P 1.řada
8.Kapitola: Únos
Au moje hlava. Nic nevidím.
"Konečně jsi vzhůru." Ten hlas? To my někoho připomíná.
"Seš Ryo Amyada?"
"Jsem. Nesnaž se vidět, bude to na nic." Přišel ke mně blíž chytl mě za vlasy.
"Řekni mi co víš o mojí sestře." chyt mě za vlasy a zvedl hlavu.
"Nic. Ty tři měsíce jsme se spolu nebavily."
"Lžeš!" Dal mi facku. Svázané ruce je to nejhorší a zazády ještě horší. Něčim mi dal po hlavě.

Démon v těle dívky

1. července 2015 v 13:31 | Lina-Ayasa

Démon v těle dívky


Všude vládlo napětí, všichni toužili vědět kdo vyhraje závod v plavaní. Vedla ona, dívka, kolem sedumnácti let, hudebné postavy, 170cm vysoká, hnědo vlasá a hnědooká. A nakonec vyhrála. Ona a její tým vyhrály štafetu, byly čtyři dívky, ona Destyni, její mladší sestra Ariadne, jejich kamarádka, Nami a nakonec Origami.