10.Kapitola: návrat domů a hrozná zpráva.

22. července 2015 v 9:09 | Lina-Ayasa |  U.P 1.řada
10.Kapitola: návrat domů a hrozná zpráva.
Ráno jsem vstávala poslední. Zbalyli jsme si věci. Bella na recepci zaplatila a hurá na letiště. Gaara sedí vedle mě vedle Gaary, Bella. Sedělo se ve třech. Sasuke a Kris seděly jinde. Naletišti se Sasuke rozdělil. Šel pryč. Cítím další upíry. Bella zavolala Leimu aby pro nás přijel. Když pro nás přijel tak se divil že je Kris snáma.

Doma jsem si vybalila oblečení. A s Gaarou jsme šli za Reikim a Sárou. "Kate." Se Sárou jsme se objaly. "Sáro. Ráda tě vidím." "Já tebe taky." "Kate." "Reiki." Reiki mě objal. Ale zase mě pustil. "Cítím z tebe upířinu." "Jestli bys chtěl aby Kate byla mrtvá tak jsem jí mohl nechat v jezeru." "Tebe se nidko neptal." "Reiki! Gaara mě zachránil. I když jsem upír. Pořád jsem na živu." Šla jsem ke dveřím. "Jo," Otočila jsem se na Reikiho. "to že jsem upír si vyřiď s Leonardem." Vyšli jsem s gaarou ze dveří, v pěti vtěřínách jsme byly u vily. Podlomily se mi nohy. Gaara mě vzal do náručí a odnesl mě na gauč. Šel do kuchyně. Něco vytáhl z ledníčky. "Napij se." Krev v sáčku. Vypila jsem celý sáček. "Máš lepší barvu." Dala jsem si hlavu na Gaarův hrudník. Objal mě kolem ramen. "Jsem rád že tu si." "Já taky. Gaaro?" "No?" "Ryo zabil Irmu." "Já vim." Chvíly jsme jen mlčely. Pak jsme se začaly líbat. Sedla jsem si obkročmo na Gaarova stehna. Někdo zazvonil. Šla jsem otevřít. "Beli, Hakku. Co potřebuje te?" "Slyšely jsme co se stalo. Tak jsme se tě přišli zeptat jak ti je." řekla Beli. "Je mi moc dobře." "Takse stav s Gaarou večer v sedm u nás." "Dobře."

Večer v sedm jsme s Gaarou dorazily k Beli a Hakkuovi. Pozvaly i Sari, Zecko, Renu, Michaela a ostatná upíri z druhé vily skoro vedle té naší. Beliny bratři byly v lese na dřívý tak jsme si udělaly táborák. Gaara vzal s sebou kytaru. "Umíte někdo nějákou upírskou píseň?" Zeptal se Hakku."Co takhle první znělku k Vampire Knight" "Tu neumim!" Řekli všichni až na mě, Sari a na Gaaru. Gaara začal hrát. Byly jsme u Beli a Hakkua asi do tří do rána. Gaara si dal na záda kytaru a mě si vzal do náručí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama