9. Kapitola: Zachránci

13. července 2015 v 11:06 | Lina-Ayasa |  U.P 1.řada
9. Kapitola: Zachránci
Celou dobu mě mučil. Mám rány všude. I na duši. Moje tričko musí vypadat hrozně od krve. Alespoň toho nechal. Jak mohl Irmu zabít. Otevřeli se dveře. "Ne. Prosim už ne." "Neboj to jsme my. A v noci tě spálit nemůže. A máš tu kamarády. Ptají se po tobě v celim městě. Ubytovaly se v hotelu Rural Salvia." Rozvázaly mi ruce. Jeden z nich mi vyléčil oči. "Jak víte kde jsou." "Kris vidí budoucnost." "Dane." "Já ji vezmu." Vzal mě do náručí a běžely. Ale až venku se to zvrtlo. "Stujte!"
-V hotelu Rural Salvia-
"Lo siento, pero sólo tenía espacio para cuatro personas." Řekl recepční. "No, importa ajuste tose. Un amigo vendrá después de nosotros. El pago se efectúa dejará." Bella umí dokonale španělsky. Gaara se Sasukem na ni divně koukaly. "Sí." "Gracias. Buen Día." "Agradable estancia." "Ty umíš Španělsky?" "Jo." Bella, Gaara a Sasuke si šli dát věci do pokoje. Anabelini věci zabraly jednu a půl skříně. Gaarovi a Sasukemu stačila jedna skřín na rozdělení. Gaara dal Kateino oblečení do skříně. A šli si lehnout.
-Na upíří škole-
"Dej te nám Katherínu." "Krisi. Až dám znamení at budete zdrhat." Dan mě hodil Krisovi a ve vteřině jsme byly pryč. Položil mě v jedné uličce na zem. Sundal si mikinu a podal mi jí. "Převlíkni se. V krvavim tričku tady chodit nemůžeš." Kris se otočil a já rychle na sebe hodila jseho mikinu. Tričko se vyhodilo. Kris mě vzal na záda a šel. V hotelu Rural Salvia jsme řekl že tu jsou naši kamarádi. Červenovlasý kluk s tetováním na čele. Veděla jsem že tu Gaara je. Řekl nám ve kterém pokoji jsou. Kris umý dobře Italsky i Španělsky. Zaklepal. "Kterej Šuli--" Anabell otevřela dveře. "Bello. Kdo to je." "Pojďte dál." "Bello?" Řval Gaara. "Gaaro. Takhle přivítáš svojí přítelkyni." "Kate." "Gaaro." Kris mě pustil a Gaara m objal a odnesl mě na jeho postel.


-Na upíří škole-
"Víš o tom že zemřeš." "Vim. Jsem na to připavenej." Dan si vzal meč. Ryovi poskoci se na Dana vrhli. Všechny je pozabíjel. Ale Ryo mu probodl srdce. "Ryo. Mám na tebe poslední žádost." "Jakou." "Až tě někdo zabije. Tak řvi. A jestli se něco stane Kate a tomu dítěti co bude čekat. Tak tě zabije." Dan zemřel. "To ti splnit nemůžu. Protože mě nikdo nezabije."


U Gaary se cítím v bezpečí. Bella mi vyndala věci. Koukla jsem se na ni. Ona ukázala na Gaaru. Koukla jsem se na něj. On se jen usmál. "Pudu se vykoupat." Vstala jsem, vzala jsem si svoje oblečení a šla jsem se vykoupat. Horká sprcha pomůže. Vykoupala jsem se a šla jsem zpět Krisovi jsem vrátila mikinu. Gaara mi nasadil řetízek. Čtyři postele na jedný spí Bella, na druhý, Uchiha, na třetí Kris a na čtvrtý já s Gaarou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama