život s mafiánem - 2.kapitola 2/2

24. srpna 2015 v 10:10 | Lina-Ayasa
2.kapitola

"Ty si věm ty černé a já si vezmu ty bílé." usmála jsem se nan ní mile, šla jsem do kuchně a na židli jsem pověsila Maxovu mikinu. Ježiši já mu jí zapoměla dát.


"Dobře to je rozhodnutý. Jo a jdeme do restaurace 'Rio de Janeiro' v sedm. Ale než se začneme připravovat tak ti schladíme záda. Běž i lehnout." musela vidět že mám v zádech horkost. Napila jsem se džusu a odešla do svého pokoje. Sundala jsem si tričko. Přes prsa jsem si dala bílou podprsenku bez ramínek, ale nezapnula jsem jí a lehla jsem si na postel břichem dolu. Ris zachvíli přišla za mnou, na zádala mi dala látkovou kuchyňskou utěrku a na ní dala kosty ledu aby mi pokryly celá záda. Vejskala jsem jak to studělo.

"Ris! Sue! Jstě doma?" volal Hugo přes celý byt.

"Jo jsme! Chladím Sue záda!" volala Ris na Huga.

"Ris ten pokoj máme zarezervovaný." usmál se Hugo na Ris mezi dveřmi mého pokoje.

"Počkej. Jestli si chcete udělat hezkou noc tak já přespím u Týny a nebo se domluvim s Týnou a pudeme do klubu." zastavila jsem Huga.

"Ty by jsi to pro nás udělala?" zeptala se mě Ris.

"No jasně." usmála jsem se na ní.

"Podala by jsi mi prosím mobil. Mám ho na stole." požádala jsem Ris. Mobil mi podala a odešla za Hugem do obýváku. Hned jsem napsala Týně jestli by jsme kolem půl desáté nebo desáté do klubu.
Hned mi odepsala: "Sue sorry. Ale jdu na rande, s jedným pracháčem."
Tak zkusim, nikoho nezkusim. Pudu do klubu sama. A pudu do 32, to je vynikající klub. Kolem šesté jsem se s Ris začali připravovat. Navzájem jsem se nalíčili učesali a v půl sedmí jsme vyráželi. Dorazili jsem před restauraci ve třičtvrtě na sedm. Lopézovi už čekali. Jak Max i jeho rodiče. Maxova matka koukala na mě jako na velké překvapení.

"Sue nečekala jsem že budeš ta dívka s těmi zádami." řekla překvapeně Maxova matka.

"A já jsem zase nevěděla že pudete taky paní Lopézová." usmála jsem se na ní mile.

"Prosím říkej mi Aido." nabídla mi tykání.

"Tak půjdeme." pobídl nás pan Lopéz. Max mi nabídl rámě. Sedli jsme ke stolu. Největší dilema bylo co si objednat, nikdy jsem v takovéhle luxusní restauraci nebyla.

"K pití bch t doporučil Cachaçu*[kašásu]*, je to sice alkoholické ale dobré. A k hlavnímu jídlu bych doporučil Moquecu" doporučil mi Max. Přišel číšník a my si objednali jídlo. S Maxem jsme si dali to samé, krom pití on řídil.
Když došlo na dezert tak se probírala ta operace.

"Andrési my si toho vážíme, ale vždyť jsme nic neudělali." protestovala Ris.

"Ne Claris. Zachránili jste nám našeho jediného syna. A my si toho vážíme. Peníze nejsou všechno. A tohle by jsme vám mohli oplatit. A Susan je mladá, má život před sebou." promluvila Aida. Koukala jsem jako sůva.

"Nemáš pak něco na práci?" zeptala jsem nenápadně Maxe.

"Nemám co potřebuješ?" zeptal se mě zase on.

"Já jenom že Ris potřebuje volný byt." zašeptala jsem. Najednou jsem cítila jak se mi dělá špatně od žaludku, a viděla jsem mžitky před očima.

"Jsi v pořádku?" nenápadně jsem zavrtěla hlavou. Naklonila jsme se k Ris.

"Ris já asi pudu pryč. Dělá se mi špatně." zašeptala jsem.

"Omluvte nás. Odvezu Sue k sobě do bytu." Ris se začala zvedat ze židle.

"Já jí můžu odvést do svého bytu, je to kousek." Max mi pomohl zvednou se ze židle. Ris pokývla a zase se sedla šli jsem do Maxova auta.

"Maxi, budeš mě muset odvést do nemocncie. Není mi zrovna nejlíp." prosila jsem Maxe aby mě zavezl do nemocnice. Začal se mi zvedat žaludek a bylo mi na omdlení. Všechna energie ze mě prchala.


"Dobře." Max zavolal řediteli nemocice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama